Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen? Let's know world around us. Travel as way to see it..

Czech version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Czech version

German version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
German version

English version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
English version

Spanish version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Spanish version

French version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
French version

Greek version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Greek version

Italian version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Italian version

Dutch version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Dutch version

Portuguese version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Portuguese version

Swedish version for Zdravé zuby. Co způsobuje šedivění vlasů. Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?
Swedish version

 

 

Rady a tipy pro každého


Zdravé zuby

Zdravé zuby

Ke kvalitnímu životu neodmyslitelně patří úplný, funkční a estetický chrup. Co však dělat, když člověk přijde o jeden nebo více zubů? Implantáty dokáží nejen obnovit funkci chrupu, ale řeší přitom psychické i společenské problémy pacientů.

Přestože hovoříme o tak zvaných nastřelovacích zubech, jedná se o titanový váleček opatřený závity podobný šroubu, který se zavádí (šroubuje) do vytvořených otvorů v kosti. Výkon provádíme v lokální anestézii a je zcela bezbolestný. Nejméně příjemná je právě pouze lokální anestézie. Zavedení jednoho implantátu trvá přibližně 20 minut. Po operačním výkonu necháváme implantáty vhojovat většinou zakryté pouze šroubkem 2 až 3 měsíce. Poté je implantát již pevně spojený s okolní kostí.

Přednosti implantátu jsou: - ušetření zdravého zubního základu - žádné broušení sousedních zubů; - možnost ošetření jistou, napevno usazenou zubní protézou (korunky, můstky); - dlouhá životnost; - optimální obnovení zubní estetiky, výslovnosti a výrazu obličeje, spojené s pocitem jistoty jako u vlastních zubů.

Jestli se chcete usmívat bez zábran a brání vám v tom jen odstín vašich zubů, můžeme jejich barvu zesvětlit bělením. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu. Zuby a ústa a také oči jsou "tím" co využíváme (vědomě i nevědomě) při komunikaci, chceme-li zaujmout, přesvědčit, přivábit, ale i zastrašit, odradit.

a další...

Co způsobuje šedivění vlasů

Co způsobuje šedivění vlasů

Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších výrazových prostředků a dávají každému z nás osobitý vzhled. Obzvláště v dnešní době jsou husté a zdravé vlasy nezbytnou součástí osobnosti a pro moderního člověka jsou jedním z projevů a symbolů krásy.

Naše vlasy, podobně, jako pokožka, je neustále vystavena celé řadě negativních vlivů. Smog, prach, cigaretový kouř, maz, zbytky vlasové kosmetiky, sluneční záření - to jsou každodenní nástrahy. Lomivé vlasy s roztřepenými konečky vlasů s přesušením, jsou nejčastěji důsledkem někdy přímo drastických kadeřnických úprav. Vlasy mnohdy neuvážlivě barvíme, odbarvujeme, trvalíme, tupírujeme, kartáčujeme, fénujeme (někdy doslova pečeme). Splétáme je do copánků a copů, drdolů, zdobíme se sponami, sponkami, gumičkami. To vše velmi často vede nepozorovaně k tzv. trakční alopecii - výpadu vlasů v oblasti vlasové hranice na spáncích a na čele.

Bílé šupinky vyjímající se na tmavém oblečení nepůsobí esteticky a časté drbání či škrábání ve vlasech nejenže nesvědčí ani vlasům a pokožce, ale navíc ve společnosti působí rušivě a nepříjemně.

a další...

Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?

Nedostatek smyslu života působí nemoci žen?

Základem "ženských nemocí" je role oběti, ve které se mnoho žen nalézá nebo se v ní vidí. Mnoho žen má často pocit - více než muži - že život se jim prostě pouze "děje", že je potkává něco zvenčí, čemu se potom bez řečí a bezbranně poddávají.

Protože i funkce mozku jsou ovlivněny hladinami hormonů, může u ženy v přechodu docházet k neklidu, nespavosti, podrážděnosti, nebo naopak ke zhoršování zájmu o okolí, apatii, těžké únavě, či k jiným psychickým poruchám.

Všichni "strašáci", uvedení v předchozím výčtu, jsou pro ženu jistě velmi nepříjemní. Nelze se tedy divit, že téma klimakteria, přechodu je jedním z nejčastějších témat hovoru u žen okolo 50. roku věku.

a další...

 

 

Read our other articles:
Let's know world around us. Travel as way to see it.

Sitemap© Copyright 2007 Service Community of Brazilia.